Ücretsiz Kıyiv turlarına katılmaya ne dersiniz?

Kıyiv şehir turları başlıyor! Herhangi bir ücret ödemeden farklı dilleri seçerek katılabileceğiniz turlar, Ukrayna’nın başkenti hakkında inanılmaz bilgiler edinmenize fırsat sağlayacak.
0
1618

Kıyiv şehir turları başlıyor! Herhangi bir ücret ödemeden farklı dilleri seçerek katılabileceğiniz turlar, Ukrayna’nın başkenti hakkında inanılmaz bilgiler edinmenize imkân sağlayacak.

Rehberler eşliğinde düzenlenecek olan Kıyiv şehir turları, Ukraynaca ve İngilizce dil seçenekleriyle cumartesi ve pazar günleri ücretsiz olarak yapılacak.

Ukrayna’nın başkenti hakkında bilgiler edinerek, etkileyici manzaraların keyfini çıkarma fırsatı sunan Kıyiv şehir turları hafta sonunu iyi değerlendirmek için oldukça güzel fırsatlar sunuyor.

Her hafta sonu 10:00 – 12:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan şehir turları, katılımcılarına cumartesi günü Ukraynaca dilinde, pazar günleriyse İngilizce dilinde bilgi edinme imkânı tanıyor.

Her perşembe günü Kıyiv Şehir Devlet İdaresi Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanlığı’nın Facebook hesapları üzerinden yapılacak olan duyurular ardından rezervasyon yaptırabileceğiz ücretsiz turlar; sosyal mesafe kuralına ve maske kullanımına özen gösterilerek, 10 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilecek.

Buluşma (Hareket) Noktası:

Kıyiv Şehir Devlet İdaresi (36 Hreşçatık)- «KYIV» işareti yakınında. (літери КИЇВ біля будівлі КМДА, вул. Хрещатик, 36)

Tur Güzergâhı:

Hreşçatık, Avrupa Meydanı, Dostluk Kemeri, yeni yaya-bisiklet köprüsü, Volodımırska Tepesi parkı, Sanatçıların Yolu, Peyzaj Yolu, Andriivskıy Yokuşu. (Хрещатик, Європейська площа, Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алея художників, Пейзажна алея, Андріївський узвіз.)