Türkiye-Ukrayna ticari ilişkileri Ankara’da ele alınacak

0
1539

Türkiye-Ukrayna ticari ilişkileri ve yeni yatırım imkanları, Ankara’da “Türkiye-Ukrayna Ekonomik İlişkileri ve İkili İş Birliği İmkanları” toplantısında ele alınacak.

Ukrayna Ankara Büyükelçiliği, Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) ve Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneğinin (MİSİAD) ortaklaşa düzenlediği “Türkiye-Ukrayna Ekonomik İlişkileri ve İkili İş Birliği İmkânları” konulu toplantı, 23 Eylül 2019’da Ankara Ticaret Odasında gerçekleşecek.

Ukrayna Ankara Büyükelçisi Andrii Sybiha, EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren, MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Ukrayna İş Konseyi Başkanı Rasim Bekmezci ve birçok Türk, Ukraynalı akademisyen ve iş insanının katılacağı toplantıda; Türkiye-Ukrayna ilişkileri değerlendirilerek, iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler kapsamında Ukrayna’daki yatırım imkânları konuşulacak, aynı zamanda Ukrayna’da Türk işadamlarına sunulan destekler katılımcılara aktarılacak.

EkoAvrasya Ukrayna Derneği sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bildirimde şu açıklamara yer verdi;

“Kıymetli EkoAvrasya Dostları,

EkoAvrasya, MİSİAD ve Ukrayna Ankara Büyükelçiliği tarafından ortaklaşa düzenlenen ’’Türkiye – Ukrayna Ekonomik İlişkileri ve İkili İşbirliği İmkânları’’ konulu toplantıyı teşriflerinizi saygı ile dileriz.”

Tarih :23 Eylül 2019 / Pazartesi
Saat : 19.00
Yer: Ankara Ticaret Odası, Söğütözü, 2180. Cd. Çankaya/Ankara
L.C.V : Beşir VAR / Genel Sekreter 0 536 5897956