Ankara’da Ukraynaca öğrenme fırsatını kaçırmayın

0
3718

Ankara Ukrayna Derneği’nin deneyimli eğitim kadrosu tarafından yürütülen Ukraynaca dil kurslarının yeni dönemi başlıyor.

Ankara Ukrayna Derneği, yeni bir yabancı dil öğrenmek isteyen adaylara yönelik planlamış olduğu Ukraynaca kurslarının yeni dönemi için kayıtların başladığını duyurdu.

1 Ekim’de başlayacak olan Ukraynaca kursu, haftada 2 gün (6 saat) yapılacak.

Ukraynaca kurslarını bireysel gereksinimlere göre düzenleyen Ankara Ukrayna Derneği, deneyimli eğitim kadrosuyla geliştirmiş olduğu özgün Ukraynaca kurs metotları ve Ukraynaca eğitim kaynakları ile Ukrayna dilinin öğrenimini kolaylaştırıyor.

Kursların Amacı ve İçeriği

Ankara Ukrayna Derneği, Ukraynaca kursları ile günlük yaşamda ihtiyaç duyulan Ukraynaca dil bilgisi kurallarını istenilen hedeflere taşıyarak; konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Ukraynalı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile Ukraynaca dil eğitim programını Ukraynaca yayınlar ve materyaller ile destekleyen, eğitim süresince standartlara uygun içeriklerle Ukraynaca öğrenimini kolaylaştıran Ankara Ukrayna Derneği, farklı yaş gruplarını dikkate alarak hazırladığı Ukraynaca kurslarında, isteğe bağlı olarak özel dersler alma imkanı da sunarak, Ukrayna dilinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Kursiyerleri için önemli fırsatlar sunarak, Ukraynaca pratik imkanını arttırmaya yönelik programlar düzenleyen Ankara Ukrayna Derneği, katılımcıları için Ukrayna’nın çeşitli üniversiteleri ile kurduğu işbirliği çerçevesinde, yaz veya kış okulları gibi programlar düzenleyerek, hem Ukraynayı tanımayı hem de Ukraynaca pratik imkanı yapmayı kolaylaştırıyor.

Kayıt yaptırmak için bizlere ulaşabileceğiniz iletişim adresleri;
📞0553 802 74 97; +38099 376 79 47 (WhatsApp) 📧ukraynadernegi@gmail.com
Adres: Hatay Sokak 6/5, Kızılay Ankara