Воркшоп Української Кухні у ліцеї TÜRSAB

0
928

20 Жовтня Українська Спілка в Анкарі за підтримки Посольства України в Туреччині провела воркшоп української кухні у туристичному ліцеї TÜRSAB. 

Захід розпочався з промови директора ліцею пана Ерена Аслана та першого секретаря Посольства України в Туреччині Олега  Білого. З своїм чарівним співом виступив ансамбль української пісні “Роксолана”. Далі  волонтери Cпілки провели цікаву вікторину про Україну. Переможці отримали подарунки. 

 

Під час воркшопу учні разом з волонтерами Спілки готували вареники з картоплею та квашеною капустою. Ще був приємний бонус від пані Наталії – неймовірно смачний грибний соус.

    

 

Незважаючи на те, що це був їх перший практичний досвід на кухні – школярі впоралися з завданням на відмінно. Багато розпитували, записували рецепти.  Процес супроводжувався українськими народними піснями, тому атмосфера була домашня, УКРАЇНСЬКА. Ну а результат- смачний. Реакції дітей були настільки позитивними, що можливо цей досвід для когось стане мотиваційним фундаментом для створення ресторану української кухні в Туреччині.