Ukroboronprom Polonya’daki 25. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarına katılıyor

0
2800

Ukroboronprom (Ukrayna Savunma Sanayi) şirketi Polonya‘da 25. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı MSPO-2017’de Ukrayna‘yı temsil edecek. Ukroboronprom’un standı D. salonda bulunacak. Heyet başı görevini Ukroboronprom’un Genel Müdürü Roman Romanov aldı.

Ukroboronprom (Ukrayna Savunma Sanayi) – 100’den fazla farklı savunma alanlarındaki işletmeden oluşan devlet holdingidir. Bu işletmeler silah, savunma ve özel ürünleri üretme, satma, onarım ve geliştirmekle beraber başka ülkeleri ile sanayi ve savunma alanında işbirliğe katkı sağlamaktadır.

Ukrayna’nın birleştirilmiş stadında holdingin üye işletmelerinden onlarca teşhir ürün sergilenecek. Onların arasında Ukrayna Ordusunun kullandığı ve Ukrayna’dan farklı ülkelerin ordularına ihracat edilen güdümlü tanksavar füzeleri numuneleri de yer alacak.

MSPO 2017 – önde gelen ve en gelişmiş silahları, savunma teknolojilerini ve savunma alanın ürünlerini kapsayan Polonya ve Orta Avrupanın en büyük savunma fuarıdır. Forum sırasında müşteriler ve üreticiler birbirleri ile tanışma ve işbirliği kurma fırsatını bulur. Bu sene yapılan fuar 8 Eylül’e kadar ziyaretçilerini bekler.