Українець Жан Беленюк виграв золото на міжнародному турнірі в Туреччині

0
1446

Збірна України завоювала дві медалі на міжнародному турнірі з   греко-римськоЇ боротьби, який проходив в турецькому Стамбулі.

Жан Беленюк зумів виграти золото у ваговій категорії до 87 кілограм, повідомляє SportArena.

На шляху до фіналу він переміг українця Андрія Антонюка (5:0), білоруса Радзіка Кулієва (4:3)та індійця Раміна Техерісартангга (3:2). У фінальному поєдинку українець здолав азербайджанця Іслама Аббасова (3:1).

Другу медаль завоював Денис Дем’янков, який здобув бронзу у ваговій категорії до 67 кілограм. Він переміг азербайджанця Каріма Яфарова і японця Шімоямаду Цучіку в нижній сітці турніру.

Ще троє українців програли сутички за бронзу. У вазі до 130 кілограмів Микола Кучмій поступився білорусу Йосебу Чугошвілі, а у вазі до 63 кілограм Дмитро Цимбалюк і Ленур Теміров також зупинилися за крок від медалі.