Kiev Ukrayna Diasporası ve Yabancı Dostlar İçin İlk İş Forumu’na Ev Sahipliği Yapacak

0
1965

Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası Ukrayna diasporası ve yabancı dostlar için 18 -20 Mayıs tarihler arası Kiev’de ilk İş Forumu’nun düzenleneceğini bildirdi.  

Forum, Ukrayna milletvekilleri, hükümetin mali ve ekonomi birimlerinin yöneticileri, bakanlıklar ve bölge delegelerinin katılımlarıyla gerçekleşecektir

Forum katılımcılarını Ukrayna Başbakanı Volodımır Groysman ve Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko selamlayacaklar.  Ukrayna ve diaspora iş adamları önemli bağlar kurabilecek ve yatırım yenililik, teknoloji, enerji, tarım, turizm vb. alanlarda işbirliği yapma fırsatı bulacaklar.  Bunun dışında yabancı katılımcılar istediği işletmeyi seçerek ziyaret edebilirler. Gelecek misafirlerin isteklerini göz önünde bulundurarak ilginç bir kültür gezisi düzenlenecektir.

Organizatörler bu etkinliğin Ukrayna’nın ekonomisini geliştireceğini, reform sürecinin hızlandırılmasını, dış ekonomi işbirliğinin gelişmesini teşvik edeceğine inanıyorlar.

Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası diasporadaki Ukraynalı iş adamlarının ve Ukrayna’nın dost ülkelerinin iş adamlarının başarılı iş yönetme, yeni teknolojilerinin kullanma, işletme ve pazarlama yöntemlerinin kullanma tecrübeleriyle paylaşacaklarına umut ediyorlar.

İş Forumunun Web sitesi

Adres: Kyiv, Velyka Zhytomyrska Sk, No:33.

Khatidzhe Baitullaieva