Ukrayna Büyükelçiliğinden fotoğraf yarışması

0
2023

Ukrayna’nın Ankara büyükelçiliğinin resmi sosyal medya hesabından, Ukrayna’nın bağımsızlık gününün (24 Agustos 1991) 28. Yıldönümü vesilesiyle ödüllü fotoğraf yarışması düzenleneceği ve yarışmaya Ukrayna’yı ziyaret eden herkesin katılabileceği duyuruldu.

Büyükelçilik tarafından yapılan açıklamada, “Ukrayna gezinizde tarihi anıtlarımızı, heykellerimizi, ilginizi çeken turistik yerlerimizi ve güzel Ukrayna’mızın eşsiz
doğasını fotoğraflayarak anılarınızı ölümsüzleştirdiniz.
Sizleri, Ukrayna’da objektiflerinize takılan birbirinden güzel kareleri bizlerle de paylaşmaya ve bağımsızlığımızın 28. Yıldönümü şerefine düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz.”  İfadeleri kullanıldı.

Yarışmaya katılanların göndermiş oldukları fotoğraflar jüri tarafından incelenecek ve en güzel üç fotoğraf yarışmanın kazananları olacak.

Birbirinden güzel ve anlamlı hediyeler sahiplerini bekliyor

Büyükelçilik tarafında, yarışmaya katılan en güzel üç fotoğrafın sahibine çeşitli hediyeler verileceği ve aynı zamanda kazananların Eylül ayında, Ukrayna’nın bağımsızlığının 28.Yıldönümünde Ukrayna’nın Ankara büyükelçiliği tarafından düzenlenecek olan diplomatik etkinliğe davet edilecekleri duyuruldu.

Yarışmanın son katılım tarihi: 27 Ağustos. Fotoğrafların yollanacağı adres: ukrintr2014@gmail.com