Українські баскетболістки вперше в сезоні програли в чемпіонаті Туреччини

0
1882

Команда клубу “Чукурова”, за яку грають капітан збірної України з баскетболу Аліна Ягупова і Людмила Науменко, зазнала сенсаційної поразки в черговому турі чемпіонату Туреччини.

“Чукурова” програла “Мерсін” у 21 турі чемпіонату Туреччини з баскетболу з рахунком 64:71 (17:8, 18:28, 14:12, 15:23), але продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю, маючи 20 перемог. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.
Капітан збірної України Аліна Ягупова зіграла в цьому поєдинку 30 хвилин 7 секунд, за які набрала 11 очок, зробила 2 підбирання, 7 передач і 3 перехоплення.
Людмила Науменко стала найрезультативнішою в матчі. За 33 хвилини 40 секунд українська баскетболістка набрала 20 очок, зробила 1 підбирання, 2 передачі та 2 перехоплення.

Раніше повідомлялося, що команда клубу “Чукурова” гравців збірної України з баскетболу Аліни Ягупової та Людмили Науменко здобула 19 перемогу поспіль у чемпіонаті Туреччини. Це була єдина команда українських збірниць, яка грає з початку сезону без поразок.