Артем Кравець забив два м’ячі у чемпіонаті Туреччини

0
1635

Український нападник “Кайсеріспору” двічі поцілив у ворота українського воротаря “Карабюкспору” Олександра Рибки.

Український нападник клубу “Кайсеріспор” Артем Кравець забив дебютні м’ячі в чемпіонаті Туреччини.

У матчі 25-го туру чемпіонату Туреччини проти “Карабюкспору” (3:2) на 28-й хвилині Кравець скористався хаосом в карному майданчику суперника і переправив м’яч у ворота, зрівнявши рахунок. На 56-й хвилині Кравець перехопив м’яч після невдалого пасу воротаря захиснику і пробив повз гравців суперника, збільшивши рахунок до 3:1.

Відзначимо, що в складі “Карабюкспору” з перших хвилин на поле також вийшли українці – воротар Олександр Рибка і захисник Антон Кравченко. Захисник “Кайсеріспор” Олександр Кучер почав матч з лави запасних.

Перший м’яч за “Кайсеріспор” Кравець забив в Кубку Туреччини.

28-річний Артем Кравець перебрався в “Кайсеріспор” в січні і поки що зіграв за нову команду лише шість поєдинків (3 – в основі).

До цього форвард виступав за “Динамо”, “Гранаду”, “Штутгарт”. Також на його рахунку 20 матчів і 7 голів за збірну України.