Ukrayna Derneği Başkan Yardımcısı Gönüllülük Faaliyetleriyle Takdir Edildi

0
493

İnsanî Yardım Günü vesilesiyle düzenlenen gönüllüler buluşmasında, Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi, Ukrayna Derneği Başkan Yardımcısı İrına Ambarkütükoglu’na tüm yardım faaliyetleri dolayısıyla plaket takdim etti.

Ukrayna Büyükelçiliği, Ukrayna Derneği gönüllülerine ve İrına Hanım’a, yorulmak bilmeden yaptıkları çalışmalar ve insani inisiyatiflere sağladıkları önemli katkılar dolayısıyla içten teşekkürlerini iletti.
Uzun bir süredir, İrına Ambarkütükoglu Ankara’daki Ukrayna topluluğuna kararlılıkla yardım etmektedir. İrına’nın özverili çalışması, topluluğa yardım etmek ve olumlu bir katkı yapmak isteyen tüm Ukraynalılar için ilham kaynağıdır.


İrına Ambarkütükoglu, gerçekleşen gönüllüler buluşmasında; “Bu ödül, benim şahsım için büyük bir onur ve takdir kaynağı olmakla birlikte aynı zamanda Ankara’daki Ukrayna Derneği gönüllü ekibi için de öyledir. Bu ödülü, Ukrayna topluluğu ve genel olarak dünya için iyi işler yapmamızı teşvik eden, kalplerimizi birleştiren bir bağ olarak görüyorum.” açıklamalarında bulundu.

Resim: Vasyl Bodnar, Facebook