Юнацька збірна України з футболу U18 програла Туреччині

0
1086

Футболісти юнацької збірної України U18 (гравці не старші 2001-го року народження) провела другий товариський поєдинок проти однолітків із Туреччини.

Поєдинок на київському стадіоні імені Віктора Баннікова завершився з рахунком 1:0 на користь гостей. На 38-й хвилині відзначився Юнус Акгюн, повідомляє прес-служба Федерації футболу України.
У першій грі суперників 30 квітня перемогли підопічні Олега Кузнецова. М’яч на 85-й хвилині забив  Вадим Мельнійчук.
Завершивши черговий етап підготовки, наступного разу наша юнацька команда збереться наприкінці травня і вирушить на міжнародний турнір “Кубок Словаччини”.
Нагадаємо, збірна України  U18 готується до кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи-2020 (U19), які пройдуть 13-го, 16-го й 19 листопада нинішнього року. Суперниками “синьо-жовтих” у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.