Українка здобула декілька перемог на тенісному турнірі в Анкарі

0
1746

Анастасія Жердєва, яка представляла ГО «Українська спілка», перемогла в декількох номінаціях на щорічному тенісному турнірі Embassy Tennis Turkey, який проходив 20-21 та 27-28 жовтня в Анкарі.

Член Української спілки Анастасія Жердєва гідно представила Україну, здобувши першість в одиночній та парній жіночій категорії, а також стала фіналісткою змішаної категорії.

«Дуже рада, що мала нагоду представляти Україну на цьому змаганні, бо до цього ніхто не представляв нашу країну в жіночій категорії. Були сильні суперники. Але найскладніше було у фіналі. Програла перший сет, але впоралася в кінці й зуміла повернути матч в свою сторону» – розповіла Анастасія кореспонденту Укр-айна.

Embassy Tennis Turkey – це щорічний тенісний турнір, який організовує компанія «Çınar & Çınar Consultancy Group» з 2010 року. Організатори вірять, що спорт є найефективнішим розважальним способом зміцнення як ділових, так і соціальних відносин. Традиційно турнір відбувається щоосені в Тенісному клубі Анкари.

Щорічно на другому тижні турніру, в приміщенні тенісного клубу Анкари, організовується церемонія нагородження на яку запрошуються члени Посольств, Міністерства закордонних справ, міжнародних організацій, іноземних компаній та їхні родини.

Соціальні заходи, які передбачає турнір, допомагають налагодити тісні зв’язки між дипломатами різних країн.