Гольова передача українця вивела ФК “Гіресунспор” до чвертьфіналу Кубку Туреччини

0
1575

Український форвард ФК “Гіресунспор” Дмитро Коркішко допоміг команді вибити з розіграшу Кубку Туреччини лідера чемпіонату країни по футболу “Башакшехір”.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу відкрили рахунок футболісти “Башакшехіру”. Автором голу став екс-форвард “Тотенхему” Емануель Адебайор. Однак в середині першого тайму Коркішко навісом з кутового знайшов Айкута Деміра, який ударом головою встановив паритет (1:1). Суперник зумів виграти поєдинок 2:1, але перша зустріч закінчилася на користь “Гіресунспора” (3:1), що дозволило колективу українця вийти до наступного етапу змагань.

Варто відзначити, що 27-річний форвард Коркішко перейшов до турецької команди влітку 2017-го із стану “Чорноморця”. За цей період наш земляк провів 14 поєдинків на полях в Туреччині — 5 голів та 2 асисти.

Додамо також, “Гіресунспор” після 17 турів займає третє місце у другому за силою дивізіоні турецького чемпіонату та претендує на вихід в еліту.